goma 15

Shitet nga: gxim 10 Jan 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat me bandash per pasat te dimrit dy copa jan te reja veq sa i kam vnu as 1muj skan hec a dy jan te vjetra pres blers serioz qmim i 80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim