goma 285 45 19

Shitet nga: bb 29 Dhj 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat 285 45 19 per X5 ne gjendje tmir M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim