goma bandash

Shitet nga: beni 31 Mar 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellbet per audi golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim