goma me qmim te volitshem

Shitet nga: musa 06 Nën 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi shum lloje te gomave psh gomat e veres per shkak te sezonit ju mund ti merrni me qmim shum te volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim