goma me qmim te volitshem

Shitet nga: musa 06 Nën 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me 50% ma lir kemi edhe me shumic
gomat e veres mund ti merrni me qmim shum te volitshum 16 17 18 19 20 21 keta numra ne shum lloje te profilev mund ti gjeni

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim