goma

Shitet nga: privat 22 Jan 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellenet me goma te dimrit
175/65/14
Gomat jan te mira
Fellnet jon pa gervishje
Askun 280 ero
4 copa jon fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim