ml w163

Shitet nga: .. 24 Shk 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet dekori i mbajtes se rrotes rezerv te mercedes ml w 163 per me shum kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim