she's gomat

Shitet nga: petrit 26 Jan 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat 16 me cej tmira jan me guma te mreshme jan 70 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim