shea gomat per gjipa jan 225 55 18

Shitet nga: naim 14 Nën 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e gjipit per dimer jan shum tw mira te sapo ardhura nga zvicrra.numri gomav asht 225 55 18 numer per kontakt 044690507

qmimi gomav per nje cop asht 45 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim