shes fellnet 15 me 4 vrima jan per fave

Shitet nga: naim 21 Nën 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me numer 15 bjn per fave sidomos golf 2 apo pasat 2 mumer per kontakz 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim