shes fellnet 14 per pasat golf

Shitet nga: naim 21 Sht 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 14 dypar 15 tripar 16 nipar qmimet te arsyshmee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim