shes gomat 4 copa 15 tshe

Shitet nga: naim 17 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat 15 jan shum temira dhe qmim te mir85
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim