shes gomat e gjipav 4 copat shum te mira

Shitet nga: naim 13 Nën 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e gjipav jan shum te mira teposa ardhura nga zvicrra me qmim te volitshem 45 euro per cop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim