shes 4 goma te dimrit te mira M+S

Shitet nga: FFff 15 Jan 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te dimrit 195 65 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim