shes fellgat me goma

Shitet nga: alia 01 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellgat 14-she me goma sava origjinal gomat jan 185.65.14 qmimi 150 euro nr tel dhe viber +37745224416
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim