shes fellge

Shitet nga: dardan 10 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellge per opel zafir astra vecta etj 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim