shes fellne 16 me goma

Shitet nga: bmw bmw 29 Mar 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 16 shum te mira me goma te gjitha shumte tujshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim