shes fellne 17'' ,bëjn në mercedes golf 5, 6 etj

Shitet nga: ibran 28 Sht 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17'' qe mund te perdoren ne mercedes golf 5 6 etj jan shum te mira te drejta te punuar shum mir thueja te reja jan , PA goma JU MIRPRES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim