shes fellne jan shum te mira me 4 vrima

Shitet nga: arton 12 Tet 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne jan shum te mira me 4 vrima 15 jan por mashum nifo .044953865.ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim