shes fellnet 245 40 18 per bemwe

Shitet nga: naim 25 Jan 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 245 40 18 komat e veres qmimi pa goma asht 220 kurse me goma vere 320

fellnet i posedojn edhe gomat e dimrit me numer 225 45 18 qmimi me goma dimri asht 480 euro

numri per kontakt 044690507 ju mirpres prej ores 8 mengjes deri ne ora 22 ne nbremje.

neket bemve kaneqn te montuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim