shes fellnet 245 40 18

Shitet nga: naim 15 Mar 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMISTER JEHONI
FERIZAJ TALINOVC.M MONTIM BALLACIM SHITJE
GOMA NGA ZVICRRA

shiten fellnet kuq e zi me qmim 120 euro pa goma me goma 220 fellnet jan 245 40 18 coll

qmimet e gomave tjera prej 15 eurov deri ne 40 euro per cop ju mirpresim ne nmer teli 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim