shes fellnet bmw e 3 qmimi120 euro me goma 220

Shitet nga: naim 15 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me qmim te volitshem qmimi vlen deri ne fund te kti mujt 120 euro pa goma 220 me goma urgjent 044690507

kemi dhe disa lloje te gomave 15 16 17 18 bejm montimin dhe ballansimin me qmime te volitshme

montimi 1.50
ballansim bandash te thjesht 1.50
ballansim ne fellne alomini 2 euro

GUMISTER JEHON I FERIZAJ TALINOVC I MUHAGJERV PRONAR NAIM VRELLA NUMER KONTAKT 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim