shes fellnet 17 me guma te miraa

Shitet nga: liridon 31 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 me guma te miraa fellnet ibajn golf 5 ashtu edhe BMW baj edhe drrim me najpar 16 nese na kovenon pres blersin serjoz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim