shes fellnet 17 per golf 4

Shitet nga: ilir 17 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 per golf 4 8 bira univesal
vibrr +37745490476
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim