shes fellnet 19 per bmw

Shitet nga: shpend 19 Pri 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per bmw me gumaa 19 shumm t mira jan kontaktoni ne numrin 045652667
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim