shes fellnet 245 40 18 te bemwes e 3

Shitet nga: naim 08 Mar 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 245 40 18 te bemwes e 3 fellnet jan shum ne gjendje te mir me garancjon qe nuk kan asnje problem

qmimi i fellnev pa goma asht 120 euro kurse me goma jan 220 euro qmim asht qmim fiks

shiten edhe bandasht e thjesht edhe kta jan bemwes e 3 jan ne gjendje prefekte kta kan qmim te volitshem kushimerr dypart kta kan qmimin 80 euro kuse vetem te thjeshtit kan qmim 100 euro

mumer kontakt 044690507 sidhe vajber +37744690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim