shes fellnet golf 6

Shitet nga: flamur 07 Pri 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet golf 6 16 coll origjinale wv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim