shes fellnet per BMW 5

Shitet nga: leotrim 15 Jan 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellent per BMW 5 jan shum te rujtne jan mir ne gjendje teknike shiten pa goma gomat i kan formalisht sepse jan te hargjume per me shum info kontaktoni edhe ne viber; +377 44 417 076
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim