shes felnne me goma 14 she

Shitet nga: fellne 19 Dhj 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan 14she te audis jan me goma jan qmimi 100 ero malir jo wiber mob +37744537751 kaqanik jemi jan temir nukjan te shtremt ne kerr ikam i prevojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim