shes golf 2 benzin nj vit rexhestrim

Shitet nga: toni 08 Tet 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes golf 2 benzin 1.6 nj vit rexhestrim plot por mashum info.044953865
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim