shes goma fellne te disa llojev

Shitet nga: naim 24 Nën 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes disa lloje te goma dhe fellne si dhe bej ndrrimin dhe ballansimin

te gjitha jan te ardhura nga zvicrra

numri per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim