shesh goma dhe fellne me qmime te volitshme

Shitet nga: naim 28 Jan 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma sidhe fellne me qmime te volitshme 2 copa jan te gjpit 15 jan me qmim te volitshem 120 euro dyjat

kemi llije te gomav 15 16 17 18 te ardhura nga zvicrra bejm dhe ndrrimin e gomav dhe ballansimin ju mirpresim vullkanizer fuli ne talinovc muhagjerve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim