shiten fellet 135 ero

Shitet nga: kujta 16 Dhj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 bajn per opel golf fiat jan shum ne gjendje te mir mundeni me shkre edhe ne viber +37745602528
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim