shiten felllnet shun ne gjendje te mir per bemwe

Shitet nga: naim 26 Jan 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet numer 245 40 18 pa goma kan qmimin 220 euro kurse me goma vere kan qmimin ekan 320 euro

fellnet i posedojn edhe gomat e dimrit me profil shum te mir thuja se te rejaa numri gomav dimrit asht 225 45 18 me kto goma qmimin e kan 480 euro

numer per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim