shiten fellnet 14 coll jan te fawes

Shitet nga: naim 14 Nën 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felnet alomin 14 coll jan oer fawe me qmim te volitshem 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim