shiten fellnet 18 per bemwe e3

Shitet nga: naim 28 Jan 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 245 40 18 per bemwe e3 fellnet jan ne gjendje te rregullt qmimi veq i fellnev asht 220 euro

fellnet me gjith goma te veres kan qmimin 320 euro

fellnet me gjith goma dimri kan qmimin 480 euro

numer per kontakt 044690507

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim