shiten fellnet 18

Shitet nga: naim 02 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 18 coll jn ne gjendje te mir me qmim 220 euro 044690507

shes dhe vazne dekoruse prej gomav me qmim 5 euro vetem me porosi

shiten dhe karrigat e pezhos jan shum te mira te rujte askund te shkyme qmimin 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim