shiten fellnet bemves delfin

Shitet nga: naim 24 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ahes fellnet bemve delfin fellnet jan 15 qmimi i fellnev pa goma 120 euro kurse me gjith goma 160 euro numer per kontakt 044690507 si dhe vajber ky numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim