shiten fellnet 18 coll

Shitet nga: naim 27 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 225 45 18 te bemwes em 3

fellnet pa goma 220 euro

me goma vere 320

kurse me goma dimri kan qmim 480 euro

numer per kontakt 044690507 feriza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim