shiten fellnet 18

Shitet nga: Mensur 03 Shk 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim