shiten fellnet 19 per bmw

Shitet nga: shpend 18 Pri 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 19 per bmw me guma t reja. Kontaktoni ne numrin 045652667
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim