shiten fellnet 245 40 18

Shitet nga: naim 13 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 245 40 18 ne gjendje te shkelqyshme fellnet pa goma kan qmim 120 euro kurse me goma 220 ipa diskutushem qmimi numer per kontakt 044690507 ferizaj gumister jehoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim