shiten fellnet

Shitet nga: naim 22 Mar 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet e bemves delfin jan ne gjendje te mir perpos njera asht pak e domtuar shifet ne foto fellnet pa goma kan qmim 120 euro me goma 160 euro numer per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim