shiten goma dimri me bandash te hekurit 215/55 R16

Shitet nga: shpend 24 Nën 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma te dimrit shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim