shiten gomat 185 65 14 shum pak te perdora

Shitet nga: shpejtim 11 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat shum te rujtne jan shum pak te perdoruna jan me numer 185 65 14 vrejtje nuk jan 4 njejta me profil po me numer jan te njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim