shiten

Shitet nga: labinot 13 Jan 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufellne per golf kater vw bora seat 205/50/R17 shum te mira dhe te rujshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim