shiten

Shitet nga: bujar 26 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 17-qe per BMW jan shum te ruajtura siq po shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim