shitet fellne 16

Shitet nga: fellne 27 Jan 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne 16 me guma te veres gumat jan shum te rujshme ni vjet te perdorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim