shitet pjes radio pasqyre zushnik pajuqall

Shitet nga: naim 28 Jan 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes keto pjes qe jan ne foto

qmimi telivizorit 30 euro asht me defekt qyshka ardh prej zvicrre

shiten 4 pasqyre fawes qmimi pasqyrev te kuqe jan 25 euro kurse te zezat jan 20 euro

basi shitet 30 euro pajuqalla shitet 45 euro ekam dhe nje rumus te veturave bora 55 euro

numer per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim