veltenator sa po ardhur nga zvicrra

Shitet nga: fahri 09 Pri 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan shum pak te perdort ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim